Kragujevčanke upisale trijumf na kraju prvenstva
Rukometašice Radničkog su u okviru poslednjeg, 22. kola Arkus lige savladale mladu i poletnu ekipu RK Beograd na gostovanju u hali „Šumice“ rezultatom 28:21, poluvreme 17:9. Ovim trijumfom je spuštena zavesa na regularni deo šampionata u kome podmlađena ekipa iz Šumadisjke prestonice, koju su pre i u toku prvenstva pratili brojni pehovi i povrede, nije uspela da se po drugi put plasira u plej of, ali kompletnim učinkom, kao i plasmanom na F4 kupa Srbije i afirmacijom mladih igračica, stručni štab može biti zadovoljan. Kragujevčanke su na kraju šampionata osvojile 22 boda i nakon nekompletnog kola se nalaze na deobi 5. mesta.